De Reis van de Sjamaan
>>Van vrijdag 19 t/m zondag 21 juni 2020 in Almere (vol)
>>Van vrijdag 3 t/m zondag 5 juli 2020 in Almere (vol)
>>Van vrijdag 10 t/m zondag 12 juli 2020 in Almere (vol)
>>Van vrijdag 11 t/m zondag 13 december in Almere
Leer reizen naar je krachtdieren en spirithelpers
Deze basisworkshop is een ontdekkingsreis in het sjamanisme.
Op een veilige manier leer je de traditionele methode van het sjamanistisch reizen.
Met gebruik van drums of ratels en rituelen, roep je een staat van sjamanistisch bewustzijn op, waarmee je door de verschillende werelden reist en jouw krachtdier en andere persoonlijke spirithelpers ontmoet.
Dit geeft je de mogelijkheid om de traditionele kennis van het sjamanisme in je dagelijks leven te gebruiken voor het herwinnen van jouw eigen kracht, voor je persoonlijke heling, voor het ontvangen van antwoorden op levensvragen, voor het overwinnen van angst en om te groeien in zelfvertrouwen en liefde.
Na deze workshop kun je zelfstandig trancereizen maken en je blijven verbinden en werken met jouw spirithelpers en krachtdier(en).
Basisworkshop & Opleiding
Het is mogelijk om na deze reis jezelf verder te ontwikkelen in het sjamanisme, desgewenst tot Sjamanistisch Practitioner.
Vervolgworkshops zijn:
-Sjamanistische Extractie
-De Reis van Dood & Sterven
-Heling voor de Aarde (Medicine for the Earth)
-Heling met Spiritueel Licht
-Soul Retrieval
Nadat je alle onderdelen hebt doorlopen, ontvang je een certificaat en kun je ook anderen helpen helen. >>Sjamanistisch Practitioner Certificatie Training
In de agenda lees je naast de data ook praktische informatie over de locatie, de begeleiding, jouw investering en de mogelijkheid om te reserveren.
Jolanda:
Er is zoveel meer dan onze alledaagse realiteit en waarom zouden we dit niet gebruiken?
Dit verrijkt mijn leven en verbindt mij nog meer met de en mijn natuur.
Op naar oneindige groei!
Dank jullie wel lieve Ursula & Ron.
Het is fijn om bij jullie te zijn.
Geert:
Eindelijk een workshop, die naast inzichten ook heelt!
Dank jullie wel vanuit de grond van mijn hart.
David:
Vertrouwend
Verdiepend
Vuur & Vlam
verhelderend
Vertragend = versnellen
Veel vreugd
Melanie:
Ik ben thuis gekomen en heb mijn vrijheid weer herwonnen, ontdekt. Een heel groot geschenk!
Fluistermama:
De Reis van de Sjamaan was met recht een reis.
Ik ben blij dat ik h’m gemaakt heb. En helemaal onder de bezielende leiding van Ursula en Ron. Dank uit de grond van mijn hart voor dit warme welkom. Ik hoop voor degenen, die na mij komen, dat ze evenveel inspiratie, nieuws en inzichten brengt als het mij opleverde.
Aho!
Sophie:
Hetgeen wat er is en op ons wacht en ons licht en heling aanreikt,
daar naar toe kan ik nu stap voor stap mijn hand uitreiken,
zodat ik ontmoet, wat mij wil ontmoeten. ♥
Marcel:
Lieve Ursula, Ron,
Ik vond het een prachtige ervaring. Een mooie introductie, proeven van het sjamanisme.
Veel geleerd, maar ook nieuwsgierig naar meer ervaringen.
Bedankt.
Michel:
Erg mooi,
erg indrukwekkend,
inspirerend.
Janine:
Dank je wel voor de liefdevolle energie, waarin het veilig en vertrouwd voelde om mezelf te mogen zijn in de rust en de stilte in mij van dat moment.
Mirjam
Wat een mooie verbinding, openheid, eenwording.
Bedankt voor deze prachtige dagen van Kracht & Inspiratie.
Mitakuye Oyasin
Blanca:
Ich bin sehr berührt von dieser Art die Welt zu erleben. ♥
Karin “G(keelklank)moon”:
Het allermooiste wat ik heb mogen leren is aarden…
en dat aarden is ‘alle zintuigen openen’.
Aho.
Marcel:
Voor iedereen die het sjamanisme wil proeven, dan is Definest de plek om te zijn.
Fijn en luchtig worden de zaken behandeld door Ursula en Ron.
Voor mij weer nieuwe manieren om te trancereizen.
Sanne:
Liefdevol, geborgen en toch uitdagend.
Wat een thuiskomst!
Wat een zegening!
Bedankt.
Daniëlle:
Ik heb deze dagen ervaren als thuiskomen. Jullie geven een ieder de ruimte en de mogelijkheid om te zijn en te ervaren, zonder oordeel. Hier zijn was een feestje van verbinding, kracht en vreugde. Aho.
Esmeralda:
Lieve Ursula en Ron,
Het was heerlijk om hier te zijn. om weer open te gaan in jullie veilige aanwezigheid, ondanks dat ik het reizen niet zo makkelijk vond. Ik ga oefenen.
Floris:
Met de trein
kwam ik.
Via het hart
ging ik
naar huis.
Thuis
Annemiek:
Dank je wel voor de prachtige dagen. Voor je discipline en scherpte, waardoor je ons hielp om ook scherp en bewust te zijn. Dank voor de veilige omgeving, waarin we samen mochten leren en ervaren.
I love the way you cut the crap Ursula !
Fine tuning like a surgeon, keeping focus on what has to be done.
Hoe je processen doorziet en naar weet te handelen, getuigt van ervaring. DANK.
Helga:
Het sjamanistische werk is een prachtige en krachtige methode om meer samen te vallen met de natuur, in en om je heen. De eenvoud van het werk zorgt voor mij voor een rijke ervaring aan alle facetten, die het leven met elkaar verbindt.
Tatja:
Niet lullen maar doen en ervaren.
Eindelijk krijgt alles wat je al eens gehoord of gelezen had over sjamanisme handen en voeten: doordat je zelf ervaart!